Az ügy – a Rábl Színpad vendég játéka a KPVK-n

„Az ügy” címmel Szekszárdon, a KPVK-n adja elő március 20-án 17 órai kezdettel nagysikerű kamaradarabját a bajai Rábl Színpad és Zenei Közösség. Az előadás a KPVK Kollégiumi Bizottságának szervezésében érkezik a tolnai megyeszékhelyre.

„Az ügy” az 1957-ben bemutatott, Arany Medve díjas „Tizenkét dühös ember” című amerikai filmdráma színpadi adaptációja: „1 késelés... 1 meggyanúsított lány... 1 közös állásfoglalás... 1 terem... 9 egyetemi hallgató...”

Előzetes jegyvásárlási lehetőség a KPVK HÖK irodában.

Jegyárak:

A KPVK egyetemi polgárainak: 500 FT.

Külsősöknek: 1000 Ft

A bajai Rábl Színpad és Zenei Közösség 2003- óta él és működik, nevét 2013-ban kapta, amikor a diákszínjátszásból városi színjátszókörré nőtte ki magát. Számos sikeres előadást számlálnak. Kamaradarabok, nagyszínpadi darabok, mesejátékok, koncertek és egész estés verses előadások. Több városi és megyei kitüntetéssel büszkélkedhetnek.

Egy komoly, érzelmi viharokkal teli előadásra várjuk a kedves közönséget!

hétfő, 2017, március 20 - 17:00