Beszélgetés Rofusz Kingával a gyermekirodalom illusztrációról

A szakkollégiumi előadás ma (április 25-én) ELMARAD. Az új időpontról később adunk tájékoztatást.

Köszönjük szíves megértésüket!

Vendég: Rofusz Kinga illusztrátor

Rofusz Kinga 1970-ben született Budapesten. A Magyar Iparművészeti Főiskola animációs szakán és mesterképző kurzusán végzett. Tagja a Magyar Alkotóművészek Országos Egyesületének, a Magyar Filmművészek Szövetségének és a Magyar Illusztrátorok Társaságának. Az Év Illusztrátora díját 2010-ben Rofusz Kinga illusztrátor nyert el az Irijám és Jonibe című, a Csodaceruza Kiadó gondozásában megjelent könyvéért. Számos csoportos és egyéni kiállítása volt itthon és külföldön is.
Hatalmas, határozott színvilágú festményei, mély, finom szövegérzékenysége miatt a legkiemelkedőbb kortárs írók alkotópárja. ... (forrás: Pagony Kiadó)

Lebegő, szürreális, időnként groteszk – Interjú Rofusz Kingával

Az előadás helyszíne: PTE KPVK Kollégium Társalgó (Szekszárd, Mátyás király u. 3.)

A programra a szakkollégisták, egyetemi polgárok (oktatók, munkatársak) mellett minden érdeklődőt szeretettel várunk!

kedd, 2017, április 25 -
Rovat: