CV - Dr. Vámosiné Rovő Gyöngyvér

telefon: 22516
iroda: FSZ/3
fogadóóra: hétfő 09:30 - 11:00

Vámosiné Rovó Gyöngyvér 1978. május 28-án született Pécsett. Férjezett, 2 lánygyermek édesanyja. Alapfokú tanulmányait a pécsi Nevelési Központ Apáczai Csere János Általános Iskolájában fejezte be, majd A Leőwey Klára Gimnáziumban érettségizett. Ezt követően a Pécsi Tudományegyetem Természettudományi Karán szerzett Testnevelő tanári diplomát, és szertorna szakedzői végzettséget. Az egyetem elvégzése után nyelvtanulás céljából fél évet töltött Olaszországban.

Első munkahelye a Pécsi Munkaügyi központ volt, majd 2002-ben kezdett az egyetemen dolgozni. Először ügyvivő szakértőként a tanulmányi osztályon dolgozott, majd a sportkommunikátor képzés elindításakor került át az oktatók közé.

2013-ban kezdte meg doktori tanulmányait a PTE Egészségtudományi Karának Doktori Iskolájában.

Fiatal kora óta táncol az Eurodance Táncszínházban, ahol 2000 óta oktatóként is tevékenykedik.