Díszoklevél igénylés jubiláló diplomásoknak

A PTE Kultúratudományi, Pedagógusképző és Vidékfejlesztési Kar jogelőd intézményeiben 50, 60, 65, 70 éve végzettek jubileumi DÍSZOKLEVÉL iránti igényüket 2018. március 31-ig nyújthatják be.

A PTE KPVK hagyománya, hogy a jubiláló óvodapedagógusok, tanítók díszoklevelüket a Kar szekszárdi Diplomaátadó ünnepségén vehetik át. Az ünnepség tervezett időpontja 2018. júnus 30. (szombat).

Saját kérésre lehetőség van a díszoklevelet a Pécsi Tudományegyetem központi ünnepségén (tervezett időpont 2018. május vége) vagy a kérésük szerinti helyen és időpontban (pl. volt munkahely, vagy település ünnepségén, vagy lakcímre postázva) átvenni. Ezt a kérést az igénylő adatlapon kell megjelölni.

Az igénylőlapot postán, vagy e-mailben is be lehet küldeni erre a címre:

PTE Rektori Hivatal, Marketing Osztály

7622 Pécs, Vasvári Pál u. 4.

Letölthető adatlap

Az adatlaphoz szükséges mellékletek: 1.oklevélmásolat, 2. rövid szakmai életrajz (kézzel írott is lehet, max. 2 oldal)

A díszoklevél igényléssel kapcsolatban további felvilágosítás, segítség kérhető a KPVK szekszárdi Dékáni Hivatalában (7100 Szekszárd, Rákóczi u. 1.), Egléné Fekete Zsuzsanna marketing ügyvivő munkatárstól az alábbielérhetőségeken:

telefon: 74/528-300  1127 mellék

mobil:    30-277-26-51