Elindult a Pécsi Tudományegyetem Mentor Programja

Elindult a Pécsi Tudományegyetem Mentor Programja a hallgatói lemorzsolódás csökkentése érdekében. Az összegyetemi szintű hallgatói és oktatói mentorhálózat célja a lemorzsolódással veszélyeztetett hallgatók személyes segítése, az ilyen típusú kezdeményezések összefogása. A mentorhálózatban résztvevő hallgatók és oktatók a felmerülő problémák típusától függően konkrét információt, segítséget nyújtanak, vagy a megfelelő segítségnyújtó, kompetenciafejlesztő szolgáltatás, program elérésében segítik a hallgatókat.

A mentorhálózat kari résztvevői:

Fabisz Elisabeth Erzsébet, 1. évfolyamos szociális munka szakos hallgató

elérhetősége: fabiszelisabeth94@mail.com

Jádi Alexandra, 4. évfolyamos tanító szakos hallgató

elérhetősége: jdi.szandy.alexandra0@gmail.com

Dr. Fekete Richárd, egyetemi adjunktus

elérhetősége: feketer@kpvk.pte.hu

Dr. Koltai Zoltán, egyetemi docens

elérhetősége: koltai.zoltan@kpvk.pte.hu

A mentorok december 13.-án csütörtökön 11 és 12 óra között egy mentor programot tartanak a kar aulájában, amely a vizsgaidőszakkal kapcsolatos kérdésekre fókuszál. Kérjük az oktatókat és munkatársakat, az általuk lehetséges módokon informálják a programról a hallgatókat!