Emberi erőforrás tanácsadó (MA) szak - szakmai gyakorlat

A szakmai gyakorlatot igazoló lapról és mellékleteiről

Az emberi erőforrás tanácsadó MA szakon az Intézet az alábbiaktól eltérő nyomtatványokat használ, melyeket félévente frissítenek! Alább olvashatnak róla bővebben.

Szakmai gyakorlat az emberi erőforrás tanácsadó MA szakon

Jelen félévben a szakmai gyakorlat adminisztrációja az alábbiak szerint kerül lebonyolításra:

1. Intézményi gyakorlat

A mellékelt nyomtatványok kitöltésével a hallgatók igazolják a gyakorlati helyen történő tapasztalatszerzést.

2. Tantermi gyakorlat

Annak érdekében, hogy hallgatóink számára minél szélesebb körű gyakorlati ismeretszerzési lehetőséget biztosítsunk, az intézményi gyakorlat mellett a féléves tanrendnek megfelelően tantermi gyakorlatra is sor kerül. A tantermi gyakorlat formájáról a meghirdetett időpontokban a gyakorlatvezetők nyújtanak felvilágosítást.

Felhívjuk a figyelmet, hogy a hallgatóknak a tantermi gyakorlattal kapcsolatban is kötelező lesz kitölteni az „Emberi erőforrás tanácsadó mesterszak: Szakmai gyakorlati feladatok dokumentálása - tantermi gyakorlat – esettanulmány feldolgozás” c. nyomtatványt és azt ellenjegyeztetni a szakmai gyakorlat vezetőjével.A kitöltött nyomtatványokat a vizsgaidőszak megkezdéséig intézetünkbe visszajuttatni szíveskedjen.

Űrlapok: