Interreg V-A Magyarország-Horvátország Együttműködési Program 2014-2020 pályázat nyitó konferencia

Október 17-én a PTE KPVK Pécsi Képzési Központjában kerül sor az Interreg V-A Magyarország - Horvátország Együttműködési Program nyitó konferenciájára.

A projekt fő célja, hogy a szociális gazdaság területén működő szervezetek munkatársai a "Társadalmi vállalkozások menedzselése" elnevezésű, felnőttképzés keretében megvalósuló kurzuson vegyenek részt, gyakorlati tapasztalatokat szerezve mind Magyarországon, mind Horvátországban.
A képzést kiegészíti egy szakmai tanulmányút is, amelynek keretében az olaszországi szociális szövetkezetek működése ismerhető meg. A programhoz csatlakozó partnerszervezeteknek lehetősége lesz a horvátországi kapcsolatépítésre, termékeik, szolgáltatásaik kölcsönös bemutatására is.

A program részletes meghívója a képre kattintva letölthető.  A rendezvényre itt lehet regisztrálni

Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk!

kedd, 2017, október 17 - 11:00