Kari Véradó Nap a szekszárdi campuson

Őszi Kari Véradó Napot rendez november 28-án, kedden 10:00 és 14:00 óra között a PTE KPVK szekszárdi campusa, a Magyar Vöröskereszt Tolna Megyei Szervezetével együttműködésben.

A véradás helyszíne: PTE KPVK 52-es előadóterem (Szekszárd, Rákóczi u. 1.)

A szervezők várják a Kar oktatóit, hallgatóit, munkatársait, a Gyakorlóiskola, a Gyakorlóóvoda és a Művészeti Iskola pedagógusait, dolgozóit, akik elkötelezik magukat a nemes adományozás mellett.

A véradáshoz szükséges dokumentumok:

- személyi igazolvány

- lakcímkártya

- TAJ-kártya

SENKI NE FELEJTSE OTTHON EZEKET!

Tudtad, hogy karunkon több mint 20 éve rendezünk véradó napokat? Hallottad, hogy Magyarországon évente megrendezik az Országos Felsőoktatási Véradó Versenyt?

Lépj be Te is a HÉTKÖZNAPI HŐSÖK táborába! Ha már véradó vagy, Téged is várunk!! Ha még nem próbáltad, NE FÉLJ!  Legyél MOST első véradó!

A véradók a segítségnyújtás nagyszerű érzésén felül idén is számos hasznos ajándékot kapnak a Magyar Vöröskereszt támogatóinak jóvoltából.

Karunkon véradás szervezését a KPVK HÖK segíti.

kedd, 2017, november 28 - 10:00 - 14:00
Rovat: