Kari Véradó Nap Szekszárdon

Őszi Kari Véradó Napot rendez november 22-én, kedden 9:30 és 12:30 óra között a PTE KPVK szekszárdi campusa, a Magyar Vöröskereszt Tolna Megyei Szervezetével együttműködésben

A szervezők várják a Kar oktatóit, hallgatóit, munkatársait, a Gyakorlóiskola, a Gyakorlóóvoda és a Művészeti Iskola pedagógusait, dolgozóit, akik elkötelezik magukat a nemes adományozás mellett.

A véradáshoz szükséges dokumentumok:

- személyi igazolvány

- lakcímkártya

- TAJ-kártya

SENKI NE FELEJTSE OTTHON EZEKET!

Jó hír hallgatóinknak: Dr. Horváth Béla dékán úr engedélyével a ténylegesen vért adó hallgatók hiányzása a véradás idejére, 9.30-13.00-ig igazoltnak tekinthető.

Tudtad, hogy karunkon több mint 20 éve rendezünk véradó napokat?

Hallottad, hogy Magyarországon évente megrendezik az Országos Felsőoktatási Véradó Versenyt?

Tudtad, hogy a X. OFVV győztese 2016-ban a Pécsi Tudományegyetem lett? A három kategóriában zajló a versenyben, a 10 ezer feletti hallgatószámú intézmények közül a PTE hallgatói adták a legtöbb életmentő adományt.

Lépj be Te is a HÉTKÖZNAPI HŐSÖK táborába! Ha már véradó vagy, Téged főleg várunk!!

Ha még nem próbáltad, NE FÉLJ!   Legyél MOST első véradó!

A véradók a segítségnyújtás nagyszerű érzésén felül idén is számos hasznos ajándékot kapnak a Magyar Vöröskereszt támogatóinak jóvoltából.

A véradás szervezését a KPVK HÖK segíti.

kedd, 2016, november 22 -
Rovat: