Kriszbacher Ildikó Ösztöndíjat vett át két hallgatónk

A Pécsi Tudományegyetem Központi Regionális és Európai Tehetségpontja Tehetségre Hangolva című Oklevélátadó Ünnepségén 2017. november 30-án Pécsett Kriszbacher Ildikó Ösztöndíjat vett át Csibi János IV. évfolyamos nappali tagozatos tanító szakos hallgató és Pelczer Dóra I. évfolyamos nappali tagozatos emberi erőforrás tanácsadó mesterszakos hallgató. Mentoraik dr. habil Kurucz Rózsa főiskolai tanár és Dr. Vámosi Tamás egyetemi docens voltak.

A hallgatóknak és felkészítőiknek ezúton is gratulálunk!

Az oklevél átvétel után

Dr. Kurucz Rózsa, Csibi János és Dr. Erostyák János rektori tanácsadó

Fotó: Nagy Lilla

A díjazott és lelkes támogatói

Fotó: Nagy Lilla

Pelczer Dóra és Dr. Vámosi Tamás a díj átvétele után

A mesterszakos hallgatónk a szakképzésekben résztvevő hallgatók motivációit, tapasztalatait kutatja. Ezen felül a duális képzésre is kitér kutatásásban és megkérdezi a képzési formát választókat, hogy miért döntöttek a duális képzés mellett és milyen tapasztalatokat, benyomásokat adott nekik ez a forma.

Pelczer Dóra és támogatója az átadót követően