Sikeres szociális szakvizsga a KPVK-n

Május 16-17-én a sikeres írásbelit követően a szociális szakvizsga szóbeli része zajlott a szekszárdi egyetemi karon. A hallgatók eredményesen adtak számot a gyakorlatban és a felkészítő tanfolyamon szerzett tudásukról.

A KPVK szekszárdi campusa a szociális munka alapképzés mellett szociális szakvizsga centrumként működve is segíti a szociális szakemberek karrierépítését. Elsősorban Tolnából és a környező megyékből, de akár az ország más területéről is fogadjuk a vizsgára, illetve az arra felkészítő tanfolyamra jelentkezőket.

A KPVK KKTI Szociális Tanulmányok Tanszékének szakvizsga továbbképzése iránt nagy az érdeklődés a szakemberek körében, hiszen nemcsak megalapozott szakmai képzésben vehetnek részt, hanem összetartó közösséget, közvetlen, segítőkész oktatókat és – a korábbi években végzettek elmondása szerint - a pályafutásukat végigkísérő, élő szakmai kapcsolatrendszert is köszönhetnek Szekszárdnak.