Szekszárdi Harmadik Kor Egyeteme 2017.12.18.

2017. december 18.-án, a „Szekszárdi Harmadik Kor Egyeteme” programsorozat utolsó előadására került sor.

A 2017-2018. tanév, őszi szemeszterének hatodik előadását Dr. Nagy Janka Teodóra főiskolai tanár, általános és tudományos dékán helyettes tartotta Az öregek árverésétől „Idősfalváig címmel. Képekkel gazdagon illusztrált, érdekes és izgalmas előadást hallhattak a Harmadik Kor Egyeteme hallgatói.

Az előadást látogatásával megtisztelte Ács Rezső, Szekszárd Megyei Jogú Város polgármestere és Dr. Haag Éva Szekszárd Megyei Jogú Város alpolgármestere. Karácsonyi jókívánságok után Polgármester Úr emléklapokat, Dr. Nagy Janka Teodóra dékán helyettes asszony kari kiadványokat adott át a hallgatóknak.

Szeretettel várjuk az érdeklődőket a második szemeszterben is.