Tavaszi Véradó Nap a KPVK-n!

Tavaszi Kari Véradó Napot rendez 2017. április 11-én 9.30-12.30 között a KPVK szekszárdi camusa, a Magyar Vöröskereszt Tolna Megyei Szervezetével együttműködésben.

A szervezők várják a kar hallgatóit, oktatóit, munkatársait, a Gyakorlóiskola, a Gyakorlóóvoda és a Művészeti Iskola pedagógusait, akik elkötelezik magukat a nemes adományozás mellett.

A  Véradáshoz szükséges dokumentumok:  személyi igazolvány, lakcímkártya, TAJ-kártya. Kérjük, senki ne felejtse otthon ezeket!

Tudtad, hogy a szekszárdi kar több mint 20 éve rendez véradó napokat?

Hallottad, hogy Magyarországon évente megrendezik az Országos Felsőoktatási Véradó Versenyt?

Tudtad, hogy a X. OFVV győztese 2016-ban a 10 ezer feletti hallgatószámú intézmények kategóriájában  a Pécsi Tudományegyetem lett?

Lépj be Te is a HÉTKÖZNAPI HŐSÖK táborába!

Ha már véradó vagy, Téged főleg várunk! Ha még nem próbáltad, NE FÉLJ! Legyél MOST első véradó!

Neked egy csepp vér, másoknak egy egész élet!

A véradók a segítségnyújtás nagyszerű érzésén felül idén is számos hasznos ajándékot kapnak a Magyar Vöröskereszt támogatóinak jóvoltából.

A véradás szervezését a KPVK HÖK segíti.

kedd, 2017, április 11 -