Várjuk a versmondók jelentkezését kari Versünnepünkre!

Április 11-én 13 órától Kedvenc Verseink címmel, hetedik alkalommal rendezi meg hagyományos versünnepét a Magyar Költészet Napja alkalmából a PTE KPVK.

Az eseményre nagy szeretettel várjuk az előző években a programon részt vett versmondókat és köszönettel fogadjuk az újonnan csatlakozók jelentkezését.

Várjuk a Kar jelenlegi és volt hallgatóit, oktatóit, dolgozóit, nyugdíjas munkatársainkat, a Szekszárdi Harmadik Kor Egyeteme hallgatóit, az Illyés Gyula Gyakorlóiskola diákjait és tanárait és a Gyakorlóóvoda ovisait, óvodapedagógusait, a szekszárdi középiskolák diákjait és tanárait, közéleti személyiségeket, a város versszerető lakóit.

Örömmel fogadjuk a KPVK Pécsi Képzési Központjából és a PTE más karairól érkezőket is.

Osszuk meg egymással ismét a magyar költészet kincsestárából kedvenc versélményeinket!

Mindenkit várunk, aki szereti a verseket, szeret szavalni, verseket olvasni, vagy hallgatni, hiszen költészetünk gondozása, propagálása mindannyiunk közös ügye. Csatlakozz te is!

Jelentkezés április 7-ig, a versmondó nevének, elérhetőségének és a választott vers címének, szerzőjének beküldésével.

Kapcsolattartó: Egléné Fekete Zsuzsa eglenezsuzsa@igyk.pte.hu ; 30-277-2651

A program helyszíne: PTE KPVK Aula (Szekszárd, Rákóczi u. 1.)

Kedvcsináló: képek az előző évek versünnepeiről:

2016: Kedvenc verseinkkel ünnepeltünk

2015: A magyar költészetet ünnepeltük