Szekszárdi Harmadik Kor Egyeteme 2017/2018. tanév 6. előadás

2018. május 07. 15:00
Előadó neve:
Dr. Klein Ágnes egyetemi docens, intézetigazgató, PTE KPVK

Két nyelvvel felnőni előny vagy hátrány? c. előadás

Összefoglaló:

A PTE Kultúratudományi, Pedagógusképző és Vidékfejlesztési Kar és Szekszárd Megyei Jogú Város Önkormányzata együttműködésében 2016. tavaszán óriási sikerrel útjára indított előadássorozat a felsőoktatás szervezeti keretei között, kifejezetten a harmadik korú lakosság számára kínál minőségi, újszerű tudományos és kulturális programot. Az egyedülálló tanulási módszer lehetőséget nyújt a megyeszékhely idősebb korú lakossága számára aktivitásának megőrzésére, egyben színesíti a város művelődési lehetőségeinek palettáját.

A programon való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött.  Jelentkezés és további információ:

• Christián Anikó oktató, Mozolai Annamária oktató, képzési koordinátorok,
  • Bogdán Andrea intézeti adminisztrátor (telefon: 74/528-300, e-mail: bogdan.andrea@kpvk.pte.hu )