Víz(mű)hiány - videópályázat

A Zöld Egyetem Program keretében, a TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt. a Víz Világnapjához kapcsolódóan, a PTE-hallgatók részére pályázatot hirdet. A pályázat célja, hogy felhívja a figyelmet az ivóvíz- és szennyvízszolgáltatás városi életben betöltött (mára teljesen természetessé vált) nélkülözhetetlen szerepére.

Pályázók köre:
A Pécsi Tudományegyetem hallgatói.

Téma javaslat:
1. Víz (mű) hiány: nagyvárosi hétköznapok vízszolgáltatás nélkül, avagy hogyan takarékoskodj a vízzel?
2. Az Élet alapja: a VÍZ!

Pályázat formája:
* videó – a kreativitásnak nem szabunk határt, lehet videóklip, kisfilm, animált videó, spot stb.

* maximum 3 perc hosszúságú

* javasolt: full HD felbontás, H.264 tömörítés

* szintén javasolt, hogy az aláfestő zene megválasztása szerzői jogi szempontok figyelembevétel történjen

* egy pályázó több alkotással is nevezhet

Beküldés módja:
A pályaműveket az alábbi publikus google drive mappába kérjük feltölteni: https://bit.ly/2NhjFtC

A beérkező videókat a kiíró használni kívánja a jövőben az egyes kommunikációs platformjaikon. A beküldött videók a cég Youtube csatornájára való feltöltés után elérhetők lesznek a közönség számára.

Beküldés határideje:
2019. március 31.

Díjazás:
1. hely: 50.000,- Ft
2. hely 30.000,- Ft
3. hely: 20.000,- Ft

A pályázók alkotásuk beküldésével hozzájárulnak ahhoz, hogy a TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt. a pályamunkát a későbbiekben külön díjazás nélkül részben vagy egészben honlapján, a sajtóban, ill. egyéb kommunikációs felületen felhasználhassa.

Hungarian