Polgármesteri köszöntés pedagógusnap alkalmából

Pedagógusnap alkalmából Ács Rezső polgármester úr negyedik éve keresi fel személyesen a város nevelőit, tanítóit, tanárait, hogy megköszönje áldozatos munkájukat. Ebben az évben – ezt a kört kibővítve és a megkezdődött együttműködést megerősítve – a város és a megye egyetlen felsőoktatási intézményének egyetemi oktatóit is meglátogatta, akik a Pécsi Tudományegyetem Kultúratudományi, Pedagógusképző és Vidékfejlesztési Karon – többek között – a jövő pedagógusait oktatják.

Az Önkormányzat kiemelten fontosnak tartja az oktatók munkáját, ezért Szekszárd Megyei Jogú Város nevében egy jelképes ajándék átadásával mondott köszönetet kollégáinknak, akik egy pohár bor mellett fogadták a polgármesteri köszöntést a Kari Tanácsteremben.

Ezúton is köszönjük a kedves gesztust!

Ide kattintva elérhető a galéria.

Hungarian