CEEPUS Freemover – egyéni mobilitási pályázatok

CEEPUS Freemover hallgatói és oktatói ösztöndíjak címmel egyéni mobilitási pályázatokat hirdetnek a CEEPUS program keretében a 2018/2019-es tanév őszi félévére.

A felhívás keretében Bosznia-Hercegovina, Csehország, Horvátország, Montenegró, Szerbia és Szlovákia felsőoktatási intézményeiben lehet mobilitási ösztöndíjra pályázni.

Pályázati felhívás Pécsi Egyházmegyei ösztöndíjra

A Pécsi Egyházmegye Püspöki Hivatala pályázatot hirdet a Pécsi Tudományegyetem Kultúratudományi, Pedagógusképző és Vidékfejlesztési Kar tanító és óvodapedagógus hallgatói részére.

A pályázat célja: azon hallgatók támogatása, akik végzettségüket megszerezve az Egyházmegye által fenntartott intézményben kívánnak elhelyezkedni.

Pályázati felhívás nemzeti felsőoktatási ösztöndíj elnyerésére

A  PTE Kultúratudományi, Pedagógusképző és Vidékfejlesztési Karának Pályázati és Ösztöndíj Bizottsága (továbbiakban: KPVK és PÖB) pályázatot hirdet nemzeti felsőoktatási ösztöndíj elnyerésére, a 2018-2019-es tanévre.

Pályázati felhívás