Pályázati felhívás Pécsi Egyházmegyei ösztöndíjra

A Pécsi Egyházmegye Püspöki Hivatala pályázatot hirdet a Pécsi Tudományegyetem Kultúratudományi, Pedagógusképző és Vidékfejlesztési Kar tanító és óvodapedagógus hallgatói részére.

A pályázat célja: azon hallgatók támogatása, akik végzettségüket megszerezve az Egyházmegye által fenntartott intézményben kívánnak elhelyezkedni.

Pályázati felhívás nemzeti felsőoktatási ösztöndíj elnyerésére

A  PTE Kultúratudományi, Pedagógusképző és Vidékfejlesztési Karának Pályázati és Ösztöndíj Bizottsága (továbbiakban: KPVK és PÖB) pályázatot hirdet nemzeti felsőoktatási ösztöndíj elnyerésére, a 2018-2019-es tanévre.

Pályázati felhívás

PTE Innovációs díj 2018

A Pécsi Tudományegyetem egyik fő célkitűzése a „vállalkozó egyetemi” szemlélet és működés kialakítása. Ennek keretében célunk az Egyetem azon kutatóinak, PhD hallgatóinak és hallgatóinak támogatása, akik olyan innovatív megoldásokon, kutatási projekteken dolgoznak, amelyek rendelkeznek akkora üzleti értékpotenciállal, amellyel a PTE eredményesen tud megjelenni a hazai vagy akár a világpiacon.