Országos ének-zene tevékenység verseny végzős óvodapedagógus hallgatók számára

A Gál Ferenc Főiskola Pedagógiai Kar és a Gál Ferenc Főiskola Szarvasi Gyakorló Általános Iskola és Gyakorlóóvoda „Tanuld és tanítsd a jobbat!” címmel Országos Versenyt hirdet végzős óvodapedagógus hallgatók számára ének-zene tevékenység vezetéséből.

Országos tanítási verseny 3-4. évfolyamos tanítóképzős hallgatók számára

A Gál Ferenc Főiskola Pedagógiai Kar és a Gál Ferenc Főiskola Szarvasi Gyakorló Általános Iskola és Gyakorlóóvoda „Tanuld és tanítsd a jobbat!” címmel Országos Tanítási Versenyt hirdet 3-4. évfolyamos tanítóképzős hallgatók számára 1–4. évfolyamon környezetismeret, testnevelés és matematika tantárgyakból.

Kriszbacher Ildikó Ösztöndíj a 2018/2019-es tanévre

A Pécsi Tudományegyetem a 2018/2019-as tanévre pályázatot ír ki a Kriszbacher Ildikó Tehetséggondozó Ösztöndíj elnyerésére.

A PTE Kriszbacher Ildikó Tehetséggondozó Programjának célja, hogy elősegítse a hallgatókban rejlő tehetség kibontakozását, a legtehetségesebb hallgatók egyetemi oktatóvá és kutatóvá válását.

CEEPUS Freemover – egyéni mobilitási pályázatok

CEEPUS Freemover hallgatói és oktatói ösztöndíjak címmel egyéni mobilitási pályázatokat hirdetnek a CEEPUS program keretében a 2018/2019-es tanév őszi félévére.

A felhívás keretében Bosznia-Hercegovina, Csehország, Horvátország, Montenegró, Szerbia és Szlovákia felsőoktatási intézményeiben lehet mobilitási ösztöndíjra pályázni.