Az Illyés Gyula Szakkollégium tagjai a 35. OTDK-n

Az Illyés Gyula Szakkollégium tagja, Kósa Edina 1. helyezést ért el a 35. OTDK Tanulás- és Tanításmódszertani – Tudástechnológiai Szekciójában, Major Tünde Kármen pedig különdíjas lett a Pedagógiai, Pszichológiai, Andragógiai és Könyvtártudományi Szekcióban.

Az eredményekhez a hallgatóknak és a témavezetőiknek szívből gratulálunk!

Az Illyés Gyula Szakkollégium tagjainak OTDK-előadásai:

Tanulás- és Tanításmódszertani – Tudástechnológiai Szekció (A kisiskolások tanulásának és tanításának módszertana Tagozat):

Kósa Edina: A képkönyv (silent book) szerepe a (verbális és vizuális) szövegértés fejlesztésében (Témavezető: Tancz Tünde, mesteroktató) 1. hely

Pedagógiai, Pszichológiai, Andragógiai és Könyvtártudományi Szekció (Neveléselmélet Tagozat):

Major Tünde Kármen: A Gordon-módszer hatékonyságának vizsgálata az óvodában kvalitatív módszerekkel (Témavezető: Dr. habil Boronkai Dóra, egyetemi docens) Különdíj

Humántudományi Szekció (Gyerek- és ifjúsági irodalom Tagozat):

Beke Sára: Szociális kapcsolatok ábrázolása Lázár Ervin A kisfiú meg az oroszlánok című meseregényében (Témavezető: Dr. Fekete Richárd, adjunktus)