Sikerrel zárult a Szekszárdi Harmadik Kor Egyeteme előadás sorozat

Sikerrel zárult a Szekszárdi Harmadik Kor Egyeteme előadás sorozat a Pécsi Tudományegyetem Kultúratudományi, Pedagógusképző és Vidékfejlesztési Kar szervezésében, Szekszárd Megyei Jogú Város Önkormányzata és a Déli Szomszédok Közérdekű Nyugdíjas Szövetkezet támogatásával. Az élethosszig tartó tanulás legjobb nemzetközi és hazai tradícióit követve megvalósuló képzés 2023/2024. tanév tavaszi szemeszterének 4 előadására közel másfélszáz 50+ korú szekszárdi lakos regisztrált. A legalább 3 előadáson megjelent 125 fő számára az emléklapot és a PTE KPVK könyvajándékát prof. Dr. Nagy Janka Teodóra, a képzés szakmai vezetője és Csötönyi László, a Kultúra, Civil szervezetek, Városmarketing Bizottság elnöke adta át.

A szemeszter élményszerű záróelőadását Prof. Dr. Fenyvesi Csaba, a PTE Állam- és Jogtudományi Kar Büntető- és polgári eljárásjogi tanszékének egyetemi tanára tartotta „Világjárás bűnügyekkel, különleges nyomozásokkal” címmel.