Könyvbemutató: XXI. századi narratívák. Tanulmányok a filozófia, művészet és gazdaság metszéspontján

Dátum:
2022. szeptember 27. 17:00
Helyszín:
Tudomány és Művészetek Háza (Kecskemét, Rákóczi út 2.)

A Belvedere Meridionale Kiadó gondozásában művészet- és gazdaságfilozófiai kérdésekkel foglalkozó tanulmánykötet jelent meg XXI. századi narratívák. Tanulmányok a filozófia, művészet és gazdaság metszéspontján címmel a Pécsi Tudományegyetem Kultúratudományi, Pedagógusképző és Vidékfejlesztési Kara professzorai, Szécsi Gábor dékán, Boros János és Nemeskéri Zsolt szerkesztésében.

A PTE Filozófia Doktori Iskola törzstag professzorainak (Szécsi Gábor, Boros János, Nemeskéri Zsolt) és doktori hallgatóinak (Bogányi Gergely, Garai Zsolt, Szabó Balázs, Szilágyi Tamás) írásait tartalmazó kötet megjelenését a Kooperatív Doktori Program keretében az Innovációs és Technológiai Minisztérium, valamint a Nemzeti Kutatási, fejlesztési és Innovációs Alap támogatta.

A rendezvényen való részvétel ingyenes.