Figyelmeztető üzenet

Az űrlap le van zárva, ezért nem lehet kitölteni.

Nyílt Nap a PTE KPVK Szekszárdi Campuson

Dátum:
2023. december 05. 09:15
Helyszín:
7100 Szekszárd, Rákóczi u. 1.

Nyílt nap a Szekszárdi Campuson

Dátum:

2023. december 5. 09:15 - 12:00

Helyszín:

7100 Szekszárd, Rákóczi u. 1.

2023. december 5-én sok szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt a Kar Szekszárdi Campusán megrendezésre kerülő nyílt napon. A rendezvényen lehetőség lesz az intézeti standoknál érdeklődni a képzések és a felvételi követelmények iránt, oktatókkal, hallgatókkal beszélgetni. További tervezett programok: grafológiai tanácsadás érdekes előadások, workshopok, szülői tájékoztató.

A program ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Regisztráció az oldal alján.

Programok:

9:15-10:00 Helyszíni regisztrációbejárat, regisztrációs pult

Illyés Gyula Aula

10:00 Dékánhelyettesi köszöntő

Dr. Zádori Iván külügyi és kapcsolati dékánhelyettes köszöntő beszéde

10:10-10:30 Felvételi tájékoztató

Tanulmányi Hivatal tájékoztatója az új felvételi eljárásról és az intézményi pontokról.

10:30- 12:00 Tájékoztatók a standoknál

Illyés Gyula Pedagógusképző Intézet

Kultúra- és Társadalomtudományi Intézet

Vidékfejlesztési Intézet

Hallgatói Önkormányzat

Illyés Gyula Szakkollégium

Tudományos Diákköri Konferencia

10:30 –12:00 Shoot4Earth! - Kindl Gábor

A Kar támogatásával működik, a Forgass a Földért nemzetközi filmkészítő verseny. A PTE KPVK gyártásszervező szakra jelentkezők a mobiltelefonos filmkészítés rejtelmeit is elsajátíthatják. A programon lehetőség lesz a versenydíjazott filmjeinek megtekintésére.

10:30-12:00 Játékra fel! - Dienes játékok

„Játékos pedagógia”, a programon lehetőséget kínálunk az érdeklődőknek, a Kar által kifejlesztett társasjátékok kipróbálására. A játékokat az óvodákban és az általános iskolákban tudják használni a leendő pedagógusok.

Interaktív foglalkozások:

10:30-11:10 Czirják Erika meseíró, meseterapeuta, fejlesztőpedagógus - 52. terem

Meseműhely interaktív bemutatója, ahol mindenki megbizonyosodhat arról, hogy a fejből mesélés tudománya nem varázslat.

10:30 – 12:00 Múzeumpedagógiai foglalkozás - Universitas Galéria - Varga Rita

Múzeumpedagógiai foglalkozás az Universitas Galéria aktuális kiállításához

10:40 –11:00 Testnevelés és anyanyelv óra látogatás - jelentkezés a HÖK standnál

PTE IGY Gyakorló Általános Iskola, AMI és Gyakorlóóvodában

10:45 – 11:30 Érzékszervek 7próbája”3. emeleti kóstolóterem - Dr. Vas-Guld Zsuzsanna

Interaktív program a szőlész-borász képzésekhez kapcsolódóan az érzékszervek fejlesztéséhez.

11:15 –12:00 Kari és Kollégiumi „túra” - jelentkezés a HÖK standnál

Hallgatói Önkormányzat szervezésében Kari és Kollégiumi „túra”. A Kar bejárása és a kollégium megtekintése.

A programváltozás jogát fenntartjuk!

REGISZTRÁCIÓ