Tudományos Diákköri Munka 2024. tavasz

PÁLYÁZATI KIÍRÁS

A Pécsi Tudományegyetem Kultúratudományi, Pedagógusképző és Vidékfejlesztési Kar (továbbiakban: KPVK) pályázatot hirdet ,,Tudományos Diákköri Munka 2024. tavasz" nevű ösztöndíj elnyerésére.Az ösztöndíj célja a TDK munkában résztvevő hallgatók kutatási munkájának támogatása, ösztönzése.

Az ösztöndíjra azok a hallgatók pályázhatnak, akik megfelelnek az alábbi feltételek mindegyikének:

• a KPVK-n a pályázat benyújtásakor aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkeznek,
  • Tudományos diákköri pályaművüket benyújtották és bemutatták a 2024. 04. 23-i Kari Tudományos Diákköri Konferencián és ott helyezést, különdíjat értek el.

Pályázni az 1-es számú mellékletben szereplő adatlap kitöltésével és annak a farkas.claudia@pte.hu e-mail címre történő beküldésével lehet. Hiánypótlásra nincs lehetőség.

Az elnyerhető ösztöndíj összege a következők szerint alakul:

1. helyezés esetén: 35.000 Ft
  2. helyezés esetén: 30.000 Ft
  3. helyezés esetén: 25.000 Ft

Különdíj esetén: 20.000 Ft

Benyújtási határidő: 2024. június 5.

Az ösztöndíj elnyeréséről a Dékán által kijelölt 3 tagú bizottság dönt. A bizottság egy tagja a KPVK-n aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező, a pályázatban nem érintett hallgató. Minden olyan pályázó elnyeri a jelen pályázati kiírás szerinti ösztöndíjat, aki a fent felsorolt pályázati feltételeknek megfelel.

A pályázat eredményéről a pályázók a tanulmányi rendszerben rögzített e-mail címükre kapnak értesítést 2024. június 15-ig. Az elnyert ösztöndíj a pályázó részére legkésőbb 2024. július 15-ig kerül kifizetésre a nyertes hallgatók tanulmányi rendszerben rögzített bankszámlájára történő utalással.

A pályázatot benyújtott hallgató a döntés ellen – a közléstől, ennek hiányában a tudomására jutásától számított tizenöt napon belül – fellebbezéssel élhet a Kar dékánjánál.

Pályázati Adatlap

Meghatározatlan