10. záróvizsga

a Neveléstudomány MA - kora gyermekkor pedagógiája szakirányon

2019. június 4-én (kedden) 10. alkalommal záróvizsgáztak a PTE BTK és a PTE KPVK közös  neveléstudományi mesterszak -  kora gyermekkor pedagógiája szakirányán egyetemi hallgatók.

(Az első MA-s záróvizsgát a szakirányon 2010. június 9-én szerveztük Pécsett, hét fő részvételével)

Az idei évben a szekszárdi kora gyermekkor pedagógiája szakirány hallgatói nagyon szép záróvizsga minősítéssel (öt hallgató jeles, egy hallgató jó) fejezték be tanulmányaikat.  Néhányan közülük az  „Oktatás és Társadalom” Neveléstudományi Doktori Iskolában szeretnék folytatni  tanulmányaikat.

A szakirány iránti érdeklődés változatlanul nagyon jó, a 2019/2020-as tanévben 13 hallgató választotta a kora gyermekkor pedagógiája szakirányt és folytatja szeptembertől II. évben a tanulmányait Szekszárdon, a KPVK-n.

A mellékelt képek a záróvizsga utáni örömteli pillanatokat örökítik meg.

Gratulálunk a kiváló záróvizsga minősítést szerzett hallgatóknak és a szakirány oktatóinak.

Dr. Kurucz Rózsa szakirány felelős