Díszoklevél-igénylés

Egyetemünk talán legszebb hagyománya, hogy május végén, június elején visszavárjuk egykori hallgatóinkat, hogy a Pécsi Tudományegyetemen vagy jogelőd intézményeiben 50, 60, 65, 70 vagy 75 éve végzettek egykori diplomaátvételét egy díszoklevél átadó ünnepség keretében ünnepeljük meg.

Az ünnepség tervezett időpontja 2022. májusa, melynek a PTE ÁOK Aulája (Pécs, Szigeti út 12.) ad otthont. Amennyiben a KPVK diplomaátadó ünnepségén kívánja átvenni a díszoklevelét, azt szíveskedjen az online űrlapon a megjegyzésben jelezni. A diplomaátadó tervezett időpontja: 2022. július 1., helye: Szekszárd.

A díszoklevél igényléséhez kérjük, hogy az alábbi letölthető adatlapot, az eredeti oklevél másolatát és egy rövid szakmai önéletrajzot küldjenek el elektronikus vagy postai úton kollégáinknak. Fontos, hogy az adatlapot aláírásukkal hitelesítsék, hiszen csak azzal együtt lesz érvényes a jelentkezés.

A díszoklevelek igénylésének határideje: 2022. március 31.

Jelentkezés: Díszoklevél-igénylés (pte.hu)