Felkérés fókuszcsoportban való részvételre

A Pécsi Tudományegyetem KPVK egy pályázat keretein belül (EFOP 3.4.3-16-2016-00005 számú) mentorálás a pedagógusképzésben programot teljesít, melynek középpontjában a pedagógusképzés hallgatói vannak. A pályázat részeként ún. fókuszcsoportot, azaz csoportos interjúkat szervezünk jelenlegi, valamint egykori hallgatóink közreműködésével, két témában;

1.  Család és a nevelési intézmény (óvoda, iskola) kapcsolata.
  2.  A társadalmi hátrányok, előítéletek jelenléte a nevelési intézményben.

A fókuszcsoportos beszélgetésekre 2019.március 26-án (április 2.) 14.00 órakor kerül sor.

A beszélgetéseket karunk oktatói (dr. Brachinger Tamás adjunktus és Farkas Éva tudományos segédmunkatárs) moderálják. A témákat később Workshop keretében dolgozzuk fel a kar oktatói és meghívott szakemberek részvételével.

Amennyiben témáink felkeltették érdeklődését, kérjük, ossza meg személyes tapasztalatait gazdagítva a fókuszcsoportok munkáját, segítve a kutatást.

A fókuszcsoportokban való részvételre a jelentkezést az alábbi e-mailcímen fogadjuk:

levai.andrea@kpvk.pte.hu

Tel:+36 74 /528-300 (1130)