Fény, szín, dizájn kiállítás nyílt az Universitas Galériában

2022. szeptember 7-én nyitották meg a Fény/Szín/Dizájn elnevezésű kiállítást Szekszárdon. Az alkotók munkáinak a Pécsi Tudományegyetem Kultúratudományi, Pedagógusképző és Vidékfejlesztési Kar Universitas Galériája ad otthont. A tárlatot Prof. Dr. Szécsi Gábor dékán és Varga Rita festőművész nyitották meg.

A kiállított művek a Kalocsán tartott táborban készültek, amelyet idén második alkalommal szerveztek meg Varga Rita festőművész, a KPVK oktatója vezetésével. A tábor szervezése az ottani Viski Károly Múzeummal és a Nicolas Schöffer Gyűjteménnyel közösen valósult meg.

A kiállítás megtekinthető: 2022. szeptember 18-ig.

Kiállítók:

TAMITS Gabriella, MEYER Viktória, BABIC Mira, HAINZMANN Helka, HORTI Ágnes, ARCSI Auróra, HORVÁTH Niki,

KUNKLI Dóra, BÓVÁRI Fanni, HIZSNYIK Dénes, FEKETE Luca, OFFICÍR Regina, TRESCH Alexandra, KŐRÖSI Zora

Borbála, OROSZ Klára/ mentor, SZTOJÁNOVITS Andrea/ mentor, VARGA Rita/ mentor