Karunk professzorának online előadása a neveléstudományi világszervezetben

Prof. Dr. Klein Sándor, a Pécsi Tudományegyetem Kultúratudományi, Pedagógusképző és Vidékfejlesztési Karának emeritus professzora online előadást tart a World Council for Curriculum and Instruction (WCCI) nemzetközi neveléstudományi szervezet webinárium sorozatában.

A világszervezet keretében minden hónapban egy szabadon elérhető online webinárium kerül meghirdetésre a világ minden tájáról, olyan egyetemi oktatók és oktatási szakértők előadásában, akik igazodtak a WCCI küldetéséhez, jövőképéhez és céljaihoz. A webináriumok témájukban kapcsolódnak az ENSZ „minőségi oktatás” fenntarthatósági céljához és lehetőséget adnak arra, hogy a 21. századi készségek fejlesztése hogyan építhető be sajátos oktatási környezetünkbe.

Az előadássorozat szakértői között az Amerikai Egyesült Államok, India, a Fülöp-szigetek és Nigéria képviselői mellett – egyetlen európaiként – karunk professzora, Klein Sándor tanár úr kapott lehetőséget a kreativitás fejlesztéséről szóló előadásának bemutatására.

A webinárium Zoom rendszeren keresztül karunk hallgatói számára is elérhető az alábbi linken:

Topic: Global Citizenship through Creativity in Education

Time: Apr 28, 2023 06:00 PM Pacific Time (US and Canada)

Zoom Meeting

Passcode: qbpqzXX96@