A Pécsi Tudományegyetem partnerintézménye címátadó ünnepsége

A Pécsi Tudományegyetem Tanárképző Központja 2022. március 9-én szerdán 11 órakor tartotta „A PÉCSI TUDOMÁNYEGYETEM PARTNERINTÉZMÉNYE” címátadó ünnepséget. Az esemény a Rektori Hivatal szenátusi termében zajlott.

A rendezvényt a PTE Művészeti Kar Zeneművészeti Intézet klarinét szakos hallgatói nyitották meg. Köszöntőt mondott Dr. habil Gerner Zsuzsanna, a PTE Tanárképző Központ főigazgatója, Prof. Dr. Fedeles Tamás, a PTE oktatási rektorhelyettese és  Dr. habil Koltai Zoltán, a PTE KPVK oktatási dékánhelyettese.

Ezt követően került sor „A PÉCSI TUDOMÁNYEGYETEM PARTNERINTÉZMÉNYE” címek ünnepélyes átadására. Végezetül Turi Katalin, a PTE Gyakorló Általános iskola, Gimnázium és Óvoda igazgatója és Bucsányiné Gréczy Gabriella, a PTE Illyés Gyula Gyakorlóiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Gyakorlóóvoda igazgatója mondott köszöntőt.

A meghitt hangulatú rendezvény állófogadással zárult.