Pedagógiai konferencia a KPVK-n

"Láncszemekből hidat építeni" címmel rendeztek pedagógiai konferenciát a PTE Kultúratudományi, Pedagógusképző és Vidékfejlesztési Karán. A Kar dékánja, Prof. Dr. Szécsi Gábor nyitóbeszédét követően egyetemi oktatók és óvodapedagógusok tartottak előadást az óvodapedagógiai gyakorlatot érintő módszertani kérdésekről.

"Láncszemekből hidat építeni" címmel tartottak immár hagyományosnak tekinthető pedagógiai konferenciát a PTE Kultúratudományi, Pedagógusképző és Vidékfejlesztési Karán. A konferencián részt vevő pedagógusok Prof. Dr. Szécsi Gábor dékáni nyitóbeszédét követően egyetemi oktatók és óvodapedagógusok előadásait hallgathatták meg az óvodapedagógia gyakorlatával kapcsolatos módszertani kérdésekről, aktualitásokról.

A PTE Illyés Gyula Gyakorló Általános Iskola Alapfokú Művészeti Iskola és Gyakorlóóvoda kezdeményezésére megvalósult rendezvény szervezője Szentesné Nagy Éva mesterpedagógus, köznevelési szakértő volt, a levezető elnöki feladatokat Bucsányiné Gréczy Gabriella, a PTE IGY Gyakorló Általános Iskola AMI és Gyakorlóóvoda igazgatója látta el.