Több mint 300 kolléga teljesítette sikeresen a tavaszi belső nyelvi képzést

Június 19-én adta át Dr. Huszti Judit (INYK) és Dr. Saághy Andrea (HPI) és Dr. Koltai Zoltán oketási dékánhelyettes a belső nyelvi képzést sikeresen teljesítő kollégáknak az okleveleket. Ebben a félévben több mint 300-an sikeresen teljesítették a nyelvi képzést. Összesen 36 csoport indult a város különböző pontjain, illetve Szekszárdon. A kollégák idén is négy nyelv közül és három típusból választhattak. Angol nyelven indultak általános, szaknyelvi és nyelvvizsgára felkészítő tanfolyamaink, míg németet, horvátot és spanyolt általános kurzuson tanulhattak az egyetem oktatói és nem oktatói pozícióban dolgozó munkatársai. A nyár folyamán újra meghirdetésre kerül az őszi tanfolyam, ahova már egy új, a KPVK honlapján belül létrehozott felületen keresztül tudnak jelentkezni azok, akik nyelveket kívánnának tanulni.