Ünnepélyesen adták át a Kriszbacher Ildikó és a Nemzeti Felősoktatási Ösztöndíjak elismerő okleveleit

2021. december 20-án a Kari Tanács ülés kezdetén, ünnepélyesen adta át Prof. Dr. Szécsi Gábor dékán a Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj és a Kriszbacher Ildikó Ösztöndíj elismerő okleveleit.  A PTE Kultúratudományi, Pedagógusképző és Vidékfejlesztési Karon Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíjban részesült Fabisz Elisabeth szociális munka szakos hallgató, míg témavezetőként a Kriszbacher Ildikó Tehetséggondozó Program elismerésében részesült Dr. Györkő Enikő egyetemi docens vették át a helyszínen oklevelüket.

További, elismerésben részesült hallgatóink:

Győri Edina tanító szakos hallgatónk Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíjban részesült és Nick Réka óvodapedagógus szakos hallgatónk a Kriszbacher Ildikó Tehetséggondozó Program elismerésében részesült.

Az elért sikerekhez ezúton is szívből gratulálunk!