Paksi Harmadik Kor Egyeteme 2019/2020. tanév 12. előadás

Dátum:
2020. május 11. 15:00
Előadó neve:
Prof. Dr. Betlehem József, egyetemi tanár, általános, stratégiai és kapcsolati rektorhelyettes (PTE)

Hol nagy a szükség, közel a segítség

A felsőoktatás szervezeti keretei között tanévenként 2 szemeszterben megvalósuló előadássorozat kifejezetten a harmadik korú lakosság számára kínál minőségi, újszerű tudományos és kulturális programot. Az egyedülálló tanulási módszer új lehetőséget nyújt Paks idősebb korú lakossága számára – egyben színesíti a Pakson elérhető művelődési lehetőségek palettáját.

Az előadások ingyenesek, de regisztrációkötelesek
(A képzésen rendszeresen résztvevők, egyetemi hallgatók emléklapot vehetnek át a szemeszter teljesítéséről.)

Az előadások 2x45 perc időtartamúak (15 perces szünettel).

Képzési információ:

Kovács-Karácsonyi Dóra

marketing és PR referens

tel.: 74/528-300/1111

e-mail: karacsonyi.dora@kpvk.pte.hu

Összefoglaló:

Paksi Harmadik Kor Egyeteme címmel a Pécsi Tudományegyetem Kultúratudományi, Pedagógusképző és Vidékfejlesztési Kara Paks Város Önkormányzatával együttműködve 2016 ősze óta szervez előadássorozatot az élethosszig tartó tanulás és a generációk közötti párbeszéd támogatása és népszerűsítése jegyében.

A programon való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött.  Jelentkezés és további információ: Kovács-Karácsonyi Dóra

Jelentkezési lap

Adatvédelmi tájékoztató