Szekszárdi Harmadik Kor Egyeteme 2019/2020. tanév 3. előadás

2019. október 21. 15:00
Előadó neve:
Porf. Dr. habil Szécsi Gábor, dékán, egyetemi tanár PTE KPVK

Médiaerőszak és manipuláció c. előadás

Összefoglaló:

A PTE Kultúratudományi, Pedagógusképző és Vidékfejlesztési Kar és Szekszárd Megyei Jogú Város Önkormányzata együttműködésében 2016. tavaszán óriási sikerrel útjára indított előadássorozat a felsőoktatás szervezeti keretei között, kifejezetten a harmadik korú lakosság számára kínál minőségi, újszerű tudományos és kulturális programot. Az egyedülálló tanulási módszer lehetőséget nyújt a megyeszékhely idősebb korú lakossága számára aktivitásának megőrzésére, egyben színesíti a város művelődési lehetőségeinek palettáját.

A programon való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött.  Jelentkezés és további információ:

• Szervezők: Dr. habil Boronkai Dóra intézetigazgató, egyetemi docens (PTE KPVK), programfelelős, Dr. Haag Éva alpolgármester, Szekszárd MJV Önkormányzat
  • Képzési koordinátor: Bogdán Andrea intézeti adminisztrátor (telefon: 74/528-300, e-mail: bogdan.andrea@kpvk.pte.hu )

Jelentkezési lap

Adatvédelmi tájékoztató