GYERMEK- ÉS NEVELÉSFILOZÓFIAI KONFERENCIA

Tisztelt Kollégák!
Kedves Érdeklődők!

A Pécsi Tudományegyetem Kultúratudományi, Pedagógusképző és Vidékfejlesztési Karának Illyés Gyula Pedagógusképző Intézete és Filozófia Doktori Iskolája 2024 őszén a Magyar Tudomány Ünnepe alkalmából

GYERMEK- ÉS NEVELÉSFILOZÓFIAI KONFERENCIÁT szervez.

A rendezvény célja, hogy platformot teremtsen a legújabb kutatási eredmények prezentálására és megvitatására, továbbá bemutatkozási lehetőséget biztosítson a fiatal kutatóknak. Szeretettel és érdeklődve várjuk az előadni kívánó oktatók, kutatók, doktoranduszok és doktorjelöltek, illetve felsőfokú oktatásban résztvevő hallgatók jelentkezését absztraktjaik leadásával.

Időpont: 2024. november 25.

Helyszín: PTE KPVK, Szekszárd, Rákóczi u. 1.

A konferencia megrendezési módja jelenléti, az előadások munkanyelve magyar.

A részvétel ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött.

Az absztraktok benyújtási határideje: 2024. szeptember 30.

A részletes program és a jelentkezés menete a mellékletben csatolt felhívásban olvasható.

Jelentkezési határidő az előadók számára: 2024. szeptember 30. az alábbi felületen:

Jelentkezési határidő a résztvevők számára: 2024. október 30. az alábbi felületen:

A szekcióelnökök értékelése nyomán a javasolt előadások anyagának publikálására is lehetőség lesz a Kultúratudományi Szemle című folyóiratban.

A konferencia az Alkalmazott Filozófiai Társasággal, a Magyar Tudományos Akadémia Kommunikáció- és Médiatudományi Osztályközi Állandó Bizottságával, valamint a Doktoranduszok Országos Szövetsége Filozófiatudományi Osztályával együttműködve kerül megszervezésre.

Ha a konferenciával kapcsolatban bármilyen kérdése, kérése van, kérem, írja meg a következő email címre: kpvk.intezeti.titkarsag@pte.hu

Kérjük a konferencia hírét, lehetőségét ossza meg munkatársaival, tanítványaival is!

Minden kedves Érdeklődőt sok szeretettel várunk!

Szívélyes üdvözlettel,

Dr. habil Boronkai Dóra Ph.D