Pedagógusképző alközpont - partnerintézményeink

 

TANÍTÓKÉPZÉS

 

  • Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola- Barcs
  • Boldog Gizella Katolikus Általános Iskola és Óvoda– Mohács
  • Bólyi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola- Bóly
  • Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola –Bonyhád
  • Cserepka János Babtista Általános Iskolája és Sportiskolája- Pécs
  • Dienes Valéria Általános Iskola Valéria Dienes  Grundschule-  Szekszárd
  • Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola- Iregszemcse
  • Éltes Mátyás EGYMI Általános Iskola- Pécs
  • Istvánffy Miklós Általános Iskola- Szigetvár
  • Komlói Kodály Zoltán Ének- Zenei Katolikus Általános Iskola és Óvoda- Komló
  • Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola- Kozármisleny
  • Kőrösi Csoma Sándor –Péterfy Sándor Általános Iskola Péterfy Sándor Tagintézménye- Nagykanizsa
  • Landorhegyi Sportiskolai Általános Iskola- Zalaegerszeg
  • Magyarmecskei Általános Iskola- Magyarmecske
  • Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja Általános Iskolája- Baja
  • Mohács Térségi Általános Iskola- Mohács
  • Pécsi Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Alapfokú Művészeti Iskola Pogányi Általános Iskolája- Pécs
  • Pécsi Éltes Mátyás EGYMI, Szakiskola és Kollégium- Pécs
  • Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája, Általános Iskolája és Óvodája - Pécs
  • Pécsi Testvérvárosok Terei Általános Iskola- Pécs
  • Szekszárdi I. Béla Gimnázium Bezerédj István Általános Iskolája - Szedres
  • Dienes Valéria Általános Iskola Valéria Dienes Grundschule- Szekszárd
  • Szekszárdi Garay János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola- Szekszárd
  • Szekszárdi Waldorf Óvoda, Általános Iskola és AMI- Szekszárd
  • Sztárai Mihály Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola- Pécs
  • Tolna Megyei Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Óvoda és Általános Iskola-Szekszárd
  • Vajszlói Kodolányi János Általános Iskola- Vajszló
  • Würtz Ádám Általános Iskola és AMI- Tamási

 

ÓVODAPEDAGÓGUS KÉPZÉS

 

  • Dombóvári Árpád-házi Szent Erzsébet Katolikus Óvoda- Dombóvár
  • Dunaföldvári Eszterlánc Óvoda, Bölcsőde és Konyha- Dunaföldvár
  • Enyingi Szirombontogató  Óvoda- Enying
  • Harci Kincsesláda Óvoda, Bölcsőde - Harc
  • Komlói Kodály Zoltán Ének- Zenei Katolikus Általános Iskola és Óvoda- Komló
  • Komlói Városi Óvoda – Komló
  • Komlói Városi Óvoda Kökönyösi Tagóvodája- Komló
  • Ófalui Német Kétnyelvű Óvoda és Mini Bölcsőde- Ófalú
  • Paksi Benedek Elek Óvoda –Paks
  • Paksi Benedek Elek Óvoda Kishegyi úti Tagóvodája- Paks
  • Paksi Benedek Elek Óvoda Hétszínvirág  Tagóvodája – Paks
  • Paksi Napsugár Óvoda Munkácsy utcai Tagóvodája - Paks
  • Siklósi Óvoda és Bölcsőde Köztársaság Téri Tagóvodája-Siklós
  • Siklósi Óvoda és Bölcsőde (székhelyen lévő)- Siklós
  • Szekszárdi Gyermeklánc  Óvoda  -  Kertvárosi Tagintézménye- Szekszárd
  • Szekszárdi Gyermekánc  Óvoda   - Perczel Mór Tagintézménye- Szekszárd
  • Szekszárdi I.Számú Óvoda  Kindergarten– Szekszárd
  • Szent Imre Általános Iskola és Óvoda - Székesfehérvár
  • Szent József Iskolaközpont, Szent Rita katolikus Óvoda- Szekszárd
  • Sztárai Mihály Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola- Pécs
  • Városközponti Óvoda Belvárosi Tagóvodája – Pécs
  • Wunderland Kindergarten a Szekszárdi Német Nemzetiségi Önkormányzat Óvodája- Szekszárd

 

CSECSEMŐ-ÉS KISGYERMEKNEVELŐ KÉPZÉS

 

  • Balatonlellei Füles Mackó Bölcsőde
  • PMJV Önkormányzatának Kisgyermek Szociális Intézmények Tagintézményei – Pécs
    • Cseperedő Bölcsőde
    • Csoda Bölcsőde
    • Fészek Bölcsőde
    • Hétszínvirág Bölcsőde
    • Kicsi Kék Bölcsőde
    • Mandula Bölcsöde
    • Mezőszél Bölcsőde
    • Napsugár Bölcsőde
    • Törpike Bölcsöde
    • Zöldliget Bölcsőde
  • SZMJV Önkormányzata Városi Bölcsődéje- Szekszárd